ÜYE OLUN, İLK ALIŞVERİŞİNİZE ÖZEL SEPETTE %10 İNDİRİM!

ÜCRETSİZ SİGORTALI GÖNDERİM, Wardiere INC. ÖZEL 14 GÜN İÇİNDE İADE HAKKISepetim

Sepetiniz boş

Sepetim

Sepetiniz boş


Wardiere INC.


HAKKIMIZDA


Mutlu Müşteri

Kurulduğu Günden Bu Zamana Kadar Olan Tüm Süreçte "Mutlu Müşteri" İlkesiyle Hareket Eden Wardiere Inc. Company , E-Ticarette Bu İlkesiyle Yoluna Devam Ediyor. Wardiere Inc. Company, Butik Kavramını Ve Hızlı Değişen Moda Akımını Yenilikçi Fikirleri İle Birleştirip, Müşterilerine Maksimum Memnuniyet, En İyi Kalite Ve En Uygun Fiyat Politikasıyla Sunan İlk Markalardan Olmuştur.


Kalite Garantisi

Wardiere Inc. Company Satılan Tüm Ürünler Yerli Üretimdir. Tüm Ürünlerimiz Üretim Aşamasından, Seçim Aşamasına Ve Siparişinizin Paketleme Aşamasına Kadar Kalite Kontrol Testlerinden Geçmektedir.


Güvenli Alışveriş

Wardiere Inc. Company, Veri İletiminde 256 Bit Şifreleme İle İletilen Bilgilerin Güvenliğini Sağlayan Ssl Sertifikası Kullanmaktadır. Wardiere Inc. Company Kredi Kartı Bilgileriniz Yalnızca Sipariş İşlemi Gerçekleştirilirken Kullanılır Ve Veri Tabanında Kayıtlı Olarak Tutulmaz. Sitemizde Gerçekleşecek Tüm Alışveriş İşlemleri 3d Secure Özelliği Zorunlu Halde Gerçekleşmektedir. Yapacağınız Tüm Alışverişler Güvenlidir. Wardiere Inc. Company'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 9 Taksit Ve Daha Bir Çok Avantaj Sizleri Bekliyor.